DEUS [PC] — Retro

Retro
Regenerujące się zdrowie? Ha! Za moich czasów musieliśmy kontrolować temperaturę ciała, zakładać sobie szwy i organoleptycznie diagnozować zapalenie oskrzeli.

Share This Post

Regenerujące się zdrowie? Ha! Za moich czasów musieliśmy kontrolować temperaturę ciała, zakładać sobie szwy i organoleptycznie diagnozować zapalenie oskrzeli. Deus to survival tak hardkorowy, że nie powtórzono go w grach wideo chyba nigdy później. Ta zapomniana gra z 1996 roku jest pradziadkiem wszystkich współczesnych tytułów, które chcą rościć sobie prawa do tytułu „symulatorów przetrwania”.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. A mnie sie przypomina seria Might and magic jak na to patrze 🙂

  2. Pamiętam jak ogrywałem go z płytki dołączonej do Gamblera. Niestety kiedy tylko zorientowałem się, że najlepsza metoda na zniszczenie tych wieżyczek strzelających rakietami to podbiec do nich bardzo blisko i dać się trafić (wybuchały od splash damage, a ty miałeś tylko niewielkie obrażenia) czar prysł. Próbowałem też zażyć naraz całą zawartość apteczki (oprócz kapsułki z cyjankiem oczywiście), żeby zobaczyć co się stanie. Nic się nie stało 🙂

    Warstwa eksploracyjna faktycznie odrzuca i był to powód dla którego zrezygnowałem z gry, ale swoją przygodę wspominam miło. RR z kolei wydawał mi się dużo trudniejszy i za dużo czasu mu nie poświęciłem.

    Aha, link do logowania na arhn.eu nie działa (testowane na FF i Chrome). Musiałem ręcznie zmienić visibility boxa w kodzie, żeby się zalogować.

  3. „… pod tym względem nie ma sobie równych aż do dziś”, a tym czasem Neo Scavenger niedlugo kończy 3 latka.

Comments are now closed for this post.