Share This Post

Konkursy

Rozwiązanie konkursu Super Meat Boy vs Grunio

Rozwiązanie konkursu Super Meat Boy vs Grunio

To miał być prosty, krótki konkurs… ale z fantastyczną społecznością arhn.eu nic nigdy nie jest proste! Kilka dni temu ogłosiłem, że twórca najlepszej pracy o tematyce „Super Meat Boy vs Grunio” otrzyma kolekcjonerski egzemplarz Super Meat Boya. Izi pizi? W teorii, dopóki nie zalaliście mojej skrzynki dziesiątkami genialnych prac. Prac tak dobrych i pomysłowych, że nie mogłem odmówić sobie zebrania tylko niektórych z nich (!) i umieszczenia w poniższej galerii.
Zawsze boli mnie serce, gdy muszę wybierać spośród tak wielu, tak dobrych prac. Ale niestety regulamin konkursu jest nieubłagany, a ja mam do rozdania tylko jednego Super Meat Boya. ????
Dziękuję wszystkim za udział!

Nagroda główna

Ponieważ kryterium „najciekawszej pracy” było zbyt wyrównane, zdecydowałem, że zwycięzca musiałby wyróżnić się czymś na tle konkurencji. Stąd też trudna decyzja, by wybrać pracę „trójwymiarową”.

Autor: Filip S.

Wyróżnienia

Nie mogłem natomiast nie wyróżnić kilku prac dodatkowych. Ten punkt nie pojawił się w oryginalnym regulaminie, ale pękłoby mi serce, gdybym nie nagrodził kilku prac więcej. Nie bardzo wiem jak podziękować ich twórcom, więc w ramach „nagrody pocieszenia” podeślę im po zestawie gadżetów z różnorakich gier wideo.

Artima

Daria Jarosz

Domi Kwiatek

Jakub Wabik

Kamil Kurowski

Mateusz Markowski

Patrycja i Patryk

Seweryn P.

Wąsaty Czesław

WhatterDX

Ostatnie wyróżnienie wymaga odrobiny wyjaśnień — jest to nie praca plastyczna, a gra wideo (!) w formie romu .nds dla konsoli Nintendo DS.

Tę pracę konkursową można pobrać tutaj, ale do działania będzie wymagała emulatora Nintendo DS.

...i jeszcze kilka prac

Niestety, kompletnie „wyprztykałem się” z nagród, ale to nie znaczy, że autorzy pozostałych nie zasłużyli na wzmiankę. Poniżej jeszcze kilka z dziesiątek nadesłanych przez Was prac! Jesteście niesamowici!

Adam Matecki

Arkadiusz Podsada

domino264

DrayzerN

Justyna G.

Karol wolanin

Marcin Bielawski

Marta Ripke

Michał Biernacki

Michał Dubel

Mkali

Pan Wiking

Steamdroid

Sylwia S.

Szaxi

Tobiasz

Troczki

Wiktoria Świętuchowska

Ufff! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, ze zwycięzcami postaram się skontaktować drogą mailową w najbliższych dniach!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Cudo. Kocham Cie Archon.

  2. Ta gra jest cholernie trudna.

Comments are now closed for this post.