Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina | Film dokumentalny

Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina / Wideo 4K
W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego Wiedźmina prezentujemy nasze skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś "The Witcher" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

Share This Post

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego Wiedźmina prezentujemy nasze skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś „The Witcher” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

„Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji zawdzięczamy naszym Patronom, których wsparcie w serwisie Patronite umożliwiło częściowe sfinansowanie projektu. Pozostały koszt pokryliśmy z własnych, prywatnych środków. To dzięki fanom, gdzie inne serwisy kazałyby sobie za ten przywilej płacić, nasz film dokumentalny dostępny jest dla każdego za darmo. Dziękujemy!

Jeżeli spodobał Ci się, drogi widzu, efekt naszej pracy, rozważ długoterminowe bądź jednorazowe wsparcie nas w serwisie Patronite.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. No i już wiem co dzisiaj obejrzę ! ;] Chwała wam za ten portal. Przez 10
    lat nie dowiedziałem się tylu fajnych i ciekawych rzeczy z żadnego
    innego portalu jak u was przez 10 dni :* Brzmi trochę jak „komentarz
    sponsorowany” ale co tam ;p

    • Dajcie mu pieniądze z góry!

  2. Czeba dać mu 2 miliony $ i już będzie 10 godzinny System Error

Comments are now closed for this post.