GPD Pocket – Następca najmniejszego (?) laptopa świata

W marcu natrafiliśmy na komputer, który postawił nasz świat na głowie. GPD Win mieścił się w kieszeni, miał wbudowanego pada i całkiem nieźle radził sobie z Windowsowymi grami. Gdy do sprzedaży trafił jego "następca" z dodatkowym RAM-em, wiedzieliśmy, że musimy go spróbować. Powinien nadawać się jeszcze lepiej do grania, prawda?... No, cóż... Nie można mieć wszystkiego.

Sprzęt / Wideo 4K

Podziel się tym postem

W marcu natrafiliśmy na komputer, który postawił nasz świat na głowie. GPD Win – Starszy brat GPD Pocket – mieścił się w kieszeni, miał wbudowanego pada i całkiem nieźle radził sobie z Windowsowymi grami. Gdy do sprzedaży trafił jego “następca” z dodatkowym RAM-em, wiedzieliśmy, że musimy go spróbować. Powinien nadawać się jeszcze lepiej do grania, prawda?… No, cóż… Nie można mieć wszystkiego.

Egzemplarz GPD Pocket dostarczył do testów sklep gearbest.com

A skoro o tym mowa, to tu jest też omawiany GPD Win.

Serwis arhn.eu może otrzymać prowizję z zakupów z powyższych linków.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. GPD Win mi się podoba i sam rozważam jego zakup (sam nie wiem po co skoro mam Switcha, chyba takie moje zboczenie na punkcie przenośniaków). Pocket to już zupełnie inna para kaloszy i sprzęt kompletnie nie dla mnie.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.