Airline Tycoon [PC] – recenzja retro

Retro
Wydane w 1998 roku Airline Tycoon to kultowa gra symulacyjna, która z przymrużeniem oka wprowadzi nas w poważny biznes potentata lotnictwa. Jako menadżer linii lotniczej będziemy mieć wpływ na zakup nowych samolotów, planowanie terminarzy oraz... sabotowanie konkurencji! Pozycja obowiązkowa dla fanów klasycznych "tycoonów".

Podziel się tym postem

Wydane w 1998 roku Airline Tycoon to kultowa gra symulacyjna, która z przymrużeniem oka wprowadzi nas w poważny biznes potentata lotnictwa. Jako menadżer linii lotniczej będziemy mieć wpływ na zakup nowych samolotów, planowanie terminarzy oraz… sabotowanie konkurencji! Pozycja obowiązkowa dla fanów klasycznych “tycoonów”.

[Airline Tycoon Deluxe na GOG.com]
[Airline Tycoon Deluxe na Steam]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Ta gra to koopacz, tylko Car Tycoon!

    Odpowiedź
  2. Pamiętam, że miałem demo tej gierki z jakiejś gazetki. Nie miałem zielonego pojęcia jak w to grać, ale kolorowa oprawa sprawiała, że odpalałem to demo wiele razy.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.