Strona główna » arhn.eu » Na żywo » Gramytatywnie 2017 — zapis z imprezy!

Share This Post

Charytatywnie / Na żywo

Gramytatywnie 2017 — zapis z imprezy!

Gramytatywnie 2017 — zapis z imprezy!

2-3 grudnia 2017 roku odbyła się piąta edycja charytatywnego maratonu gier wideo serwisu arhn.eu! Gramytatywna zbiórka przyniosła w tym roku ponad 120 000 złotych! Gościem specjalnym był niezastąpiony TheMexicanRunner — speedrunner, muzyk i fantastyczny fan gier wideo.

Z uwagi na długość i zawartość streamu, materiał dostępny jest do obejrzenia w kilku formatach na kilku oddzielnych serwisach.

Pełne wersje livestreamu

cda.pl – źródło preferowane. Zawiera pełne 24 godziny materiału w wysokiej rozdzielczości.

twitch.tv – Zawiera pełne 24 godziny materiału w jakości porównywalnej z oryginalnym livestreamem. Krótkie fragmenty transmisji zostały wyciszone z uwagi na przewijającą się przez transmisję muzykę.

Źródła częściowe

Youtube.com – zawiera 22 godziny materiału w wysokiej rozdzielczości. Ponieważ Youtube nie lubi się z utworami z gier muzycznych, ta wersja materiału nie zawiera segmentu gry Rock Band. Prócz tego nie różni się od pozostałych.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    Dobra impreza

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>