Podziel się tym postem

Charytatywnie / Na żywo

Gramytatywnie 2017 — zapis z imprezy!

Gramytatywnie 2017 — zapis z imprezy!

2-3 grudnia 2017 roku odbyła się piąta edycja charytatywnego maratonu gier wideo serwisu arhn.eu! Gramytatywna zbiórka przyniosła w tym roku ponad 120 000 złotych! Gościem specjalnym był niezastąpiony TheMexicanRunner — speedrunner, muzyk i fantastyczny fan gier wideo.

Z uwagi na długość i zawartość streamu, materiał dostępny jest do obejrzenia w kilku formatach na kilku oddzielnych serwisach.

Pełne wersje livestreamu

cda.pl – źródło preferowane. Zawiera pełne 24 godziny materiału w wysokiej rozdzielczości.

twitch.tv – Zawiera pełne 24 godziny materiału w jakości porównywalnej z oryginalnym livestreamem. Krótkie fragmenty transmisji zostały wyciszone z uwagi na przewijającą się przez transmisję muzykę.

Źródła częściowe

Youtube.com – zawiera 22 godziny materiału w wysokiej rozdzielczości. Ponieważ Youtube nie lubi się z utworami z gier muzycznych, ta wersja materiału nie zawiera segmentu gry Rock Band. Prócz tego nie różni się od pozostałych.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Dobra impreza

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.