Podziel się tym postem

PC / Tanie Granie

Budżetowy Kącik Redaktora Kebaba – Ulepszamy Komputer Za 400 zł

Budżetowy Kącik Redaktora Kebaba – Ulepszamy Komputer Za 400 zł

Projekt w którym zajmuję się komputerkiem kupionym za 400 zł dobiega powoli końca. Trochę smuteczek, ale nowy rok, to nowe wyzwania, więc trzeba ten przedział zamknąć. Zapraszam!

Kebab
Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

1 komentarz

  1. Kebab

    Sam mam podobny komputerek. Ma już 4 lataka, ale ciągle daje radę 🙂 Też mam i5 “czwartej generacji”, 8 GB RAM, GTX 660 i resztę bebechów upakowaną w obudowie Cooler Master Elite 130. I naprawdę niczego więcej do rozsądnego grania mi nie potrzeba. I “Wiedźminowi 3” dał się popalić, i w Skyrimie Special Edition poszalał na maksa, a ostatnio ELEX mu nie straszny XD

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>