Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – styczeń 2018

Przegląd ofert Ceneo.pl – styczeń 2018

Prezentujemy przegląd najciekawszych ofert jakie udało nam się znaleźć w tym miesiącu w serwisie Ceneo.pl. Oto tylko kilka z setek propozycji dostępnych w największej porównywarce cen gier!

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ (Steam)

Fani Dragon Balla mogą zacierać ręcę. Dziś premiera FighterZ, najnowszej bijatyki w kultowym uniwersum Akiry Toriyamy. Gra charakteryzuje się specyficznym podejściem graficznym starającym się emulować stylistykę anime. Efektem jest zdumiewające, interaktywne widowisko. Zbiera też niesamowite recenzje (recka arhn.eu już wkrótce!) Zazwyczaj ciężko o zniżki w premierę gry, ale spokojnie! Z Ceneo znajdziecie dziś egzemplarz gry nawet 20 złotych taniej niż na Steamie!

Shadow of the Colossus

Shadow of the Colossus (PS4)

„Cień Kolosa” to jedna z najbardziej ambitnych gier w bibliotece PlayStation. Nie tylko tego czwartego czy drugiego. Któregokolwiek. Ta poruszająca i robiąca kolosalne (hehe) wrażenie w dniu swojej premiery na PS2 przygoda doczekała się nareszcie pełnoprawnego „rimejku” i już 6 lutego trafi na PlayStation 4. Z pełną obsługą rozdzielczości 4K na modelu Pro (i to takiej prawdziwej) lub 1080p w 60 klatkach na sekundę. A ponieważ z Ceneo bez problemu znajdziecie ofertę w cenie poniżej 150 złotych (!), nie ma żadnej wymówki, żeby się z tym tytułem nie zapoznać.

 Karma dla Świnek Morskich

Kup pyszne mlem. Tak. Musis…
Hej! Grunio, uciekaj od klawiatury. Co ty tu kombinujesz? To jest poważny artykuł. No już, wracaj do siebie. Co za czasy.

Xbox One S

Xbox One S 500GB

Fani konsoli Microsoftu znaleźli się w bardzo interesującej pozycji. Konkurencyjne PlayStation Sony wygrywa w tym momencie konsolową wojnę co powoduje, że amerykanie muszą dwoić się i troić, by przekonać graczy do swojej oferty. W efekcie Xboksa One S można kupić dziś za mniej niż 1000 złotych, a klienci mają się jak pączek w maśle. Abonament Xbox Game Pass daje im nielimitowany dostęp do ponad 100 tytułów, usługa EA Access obszerną bibliotekę produkcji Electronic Arts, a dodatkowo Microsoft ogłosił wczoraj, że wszystkie nadchodzące gry ekskluzywne firmy dostępne będą za darmo dla wszystkich abonentów Game Passa. I to w dniu ich sklepowej premiery!

Nier: Automata

Nier: Automata (PS4)

Nier: Automata ogłoszona została niemal jednogłośnie jedną z najlepszych gier 2017 roku. Ta propozycja japońskiego studia PlatinumGames zachwyciła graczy nie tylko swoją dynamiczną rozgrywką ARPG, ambitnym miksem gatunków i oprawą audiowizualną, ale też głębokim wątkiem fabularnym, który rozwija się przez multum alternatywnych zakończeń. Piszę to nie dlatego, by Niera zareklamować, a by przestrzec was, że pudełkowy nakład tego tytułu jest w Europie dość limitowany. Szczególnie w UK, gdzie co chwilę wyprzedaje się cały nakład w większych sklepach. Sugeruje to, że z czasem może stać się ona białym krukiem, więc zainteresowani tematem powinni dmuchać na zimne i wyposażyć się w egzemplarz już teraz. Szczególnie biorąc pod uwagę korzystną aktualnie cenę wielu ofert na Ceneo.pl!

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Dark Archon.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. O, ja cię! Ale tanio

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>