Dragon Ball FighterZ — rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

Rozpakowania
Ponieważ mam niewytłumaczalną słabość do Dragon Balla, nie mogłem odpuścić sobie możliwości rzucenia okiem na kolekcjonerskie wydanie Dragon Ball FighterZ, najnowszej bijatyki inspirowanej znaną Mangą/Anime Akiry Toriyamy. Słyszałem o tej edycji same dobre rzeczy... i faktycznie, zestaw robi wrażenie! Szkoda, że jest tak drogi.

Podziel się tym postem

Ponieważ mam niewytłumaczalną słabość do Dragon Balla, nie mogłem odpuścić sobie możliwości rzucenia okiem na kolekcjonerskie wydanie Dragon Ball FighterZ, najnowszej bijatyki inspirowanej znaną Mangą/Anime Akiry Toriyamy. Słyszałem o tej edycji same dobre rzeczy… i faktycznie, zestaw robi wrażenie! Szkoda, że jest tak drogi.

http://bit.ly/KaMeHaMeHa – Egzemplarz gry do rozpakowania udostępnił wydawca, firma CENEGA.

Mam nadzieję, że wybaczycie mi tragiczną jakość audio/wideo tego materiału. W najgorszym wypadku jest to jedynie niezbity dowód na to jak wiele zmieniło się na arhn.eu dzięki wsparciu naszej widowni. Oglądając ten materiał mam flashbacki z wczesnych lat naszego serwisu. 🙂

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>