Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – luty 2018

Przegląd ofert Ceneo.pl – luty 2018

Prezentujemy przegląd najciekawszych ofert jakie udało nam się znaleźć w tym miesiącu w serwisie Ceneo.pl.

l.a. noire

LA Noire (Switch)

Switchowe wydanie LA Noire daje nadzieję, że Rockstar bliżej przyjrzy się temu obiecującemu systemowi Nintendo. Mobilny port znanego kryminału zrobił na nas ogromne wrażenie, a teraz można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie około 100 złotych!

SNES Mini

Nintendo Classic Mini: SNES

Nie ma co ukrywać — polski dystrybutor sprzętu Nintendo dał ciała i wycenił w Polsce miniaturkę Super Nintendo na 600 złotych! Na szczęście klienci nie dali się zrobić w konia (na zachodzie rekomendowana cena wynosi 300-400 złotych, w zależności od waluty i kursu) i nie kupili sprzętu w zawyżonej cenie. Dzięki temu jej cena stopniowo spada i teraz dostępna jest już w dużo bardziej stawnych granicach „trzech stówek z hakiem”.

Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn (PS4)

Guerilla Games ogłosiło dziś, że Horizon: Zero Dawn rozeszło się już w ponad 7,5 mln egzemplarzy. To najlepiej sprzedająca się nowa marka Sony w tej generacji! I nic dziwnego — dziesiątki nagród i fantastyczne oceny krytyków mówią za siebie. Ba, nam też się podobała! A na ten moment partnerzy Ceneo oferują ją już od 80 złotych!

Witcher 2

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (Xbox 360/One)

Wieśmak 2 jest być może dziwną grą na zamknięcie naszej dzisiejszej polecanki — ma przecież już, jakby nie było, 7 lat! Ale mam dobry powód, by dołączyć go do tej listy. Dziś Microsoft ogłosił, że gra ta otrzyma już bardzo niedługo oficjalne wsparcie dla Xboksa One X! Posiadacze drugiego Wieśka będą mogli cieszyć się rozdzielczością 4K na kompatybilnych telewizorach. To chyba wystarczający powód, by przeprosić się z Geraltem.

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Dark Archon.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.