Komputer Segi i historia konsoli SG-1000 — Time Warp

Time Warp / Wideo 4K
Zanim SEGA stanęła w pierwszym szeregu wojny konsol przełomu lat 80. i 90. XX wieku, przez kilka dekad starała się znaleźć swoje miejsce w szybko rozwijającym się świecie przemysłu elektronicznego. Od rozrywki dla wojska przez mechaniczne automaty do gier po... ośmiobitowy komputer domowy - SG-1000! W dzisiejszym odcinku Time Warp przyjrzymy się początkom firmy o wielkich ambicjach i smaku na międzynarodowy rynek... i kłodom jakie nieustannie rzucał jej pod nogi los.

Share This Post

Zanim SEGA stanęła w pierwszym szeregu wojny konsol przełomu lat 80. i 90. XX wieku, przez kilka dekad starała się znaleźć swoje miejsce w szybko rozwijającym się świecie przemysłu elektronicznego. Od rozrywki dla wojska przez mechaniczne automaty do gier po… ośmiobitowy komputer domowy – SG-1000!
W dzisiejszym odcinku Time Warp przyjrzymy się początkom firmy o wielkich ambicjach i smaku na międzynarodowy rynek… i kłodom jakie nieustannie rzucał jej pod nogi los.

PS. Szanowny widzu. Nie lubimy zaprzątać Ci głowy tą mniej przyjemną częścią tworzenia internetowego wideo, ale produkcja materiałów Time Warp jest niezwykle kosztowna. Jeśli spodobał Ci się nasz program — pomyśl co moglibyśmy zrobić z jeszcze większym budżetem! Wspomagając arhn.eu w serwisie Patronite, przyczyniasz się do powstawania kolejnych dużych projektów naszej ekipy!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.