Przegląd nowych akcesoriów dla graczy firmy Corsair

Gadżety
Testujemy nową klawiaturę Corsair K63 Wireless obiecującą zaledwie 1ms latencji w trybie bezprzewodowym, jej kompana, mysz Glaive RGB i na dokładkę podkładkę MM300. Klawiatura K63 Wireless to propozycja dla graczy ceniących sobie mobilność. Jest kompaktowa, działa zarówno po kablu jak i bez niego, a specjalna technologia minimalizuje opóźnienie w trybie bezprzewodowym do zaledwie 1ms.
Strona główna » Gadżety » Przegląd nowych akcesoriów dla graczy firmy Corsair

Share This Post

Testujemy nową klawiaturę Corsair K63 Wireless obiecującą zaledwie 1ms latencji w trybie bezprzewodowym, jej kompana, mysz Glaive RGB i na dokładkę podkładkę MM300.

Klawiatura K63 Wireless to propozycja dla graczy ceniących sobie mobilność. Jest kompaktowa, działa zarówno po kablu jak i bez niego, a specjalna technologia minimalizuje opóźnienie w trybie bezprzewodowym do zaledwie 1ms.

Mysz Glaive RGB wyróżnia się nie tylko wysoką precyzją do 16000DPI, ale również również profilowanym kształtem, dopasowanym do wielu typów dłoni z pomocą wymienialnych elementów bocznych.

Podkładka MM300 Extended, jak i jej mniejsi bracia to zdecydowanie opcja droższa, ale i oferująca zdecydowanie wyższą jakość wykonania niż standardowe „no-name’y”. Od świetnego materiału po wzmocnienie szwem zapobiegającym pruciu krawędzi.

Materiał powstał na zlecenie firmy Corsair. Przedstawione opinie należą do redakcji.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>