Przegląd nowych akcesoriów dla graczy firmy Corsair

Gadżety
Testujemy nową klawiaturę Corsair K63 Wireless obiecującą zaledwie 1ms latencji w trybie bezprzewodowym, jej kompana, mysz Glaive RGB i na dokładkę podkładkę MM300. Klawiatura K63 Wireless to propozycja dla graczy ceniących sobie mobilność. Jest kompaktowa, działa zarówno po kablu jak i bez niego, a specjalna technologia minimalizuje opóźnienie w trybie bezprzewodowym do zaledwie 1ms.

Share This Post

Testujemy nową klawiaturę Corsair K63 Wireless obiecującą zaledwie 1ms latencji w trybie bezprzewodowym, jej kompana, mysz Glaive RGB i na dokładkę podkładkę MM300.

Klawiatura K63 Wireless to propozycja dla graczy ceniących sobie mobilność. Jest kompaktowa, działa zarówno po kablu jak i bez niego, a specjalna technologia minimalizuje opóźnienie w trybie bezprzewodowym do zaledwie 1ms.

Mysz Glaive RGB wyróżnia się nie tylko wysoką precyzją do 16000DPI, ale również również profilowanym kształtem, dopasowanym do wielu typów dłoni z pomocą wymienialnych elementów bocznych.

Podkładka MM300 Extended, jak i jej mniejsi bracia to zdecydowanie opcja droższa, ale i oferująca zdecydowanie wyższą jakość wykonania niż standardowe „no-name’y”. Od świetnego materiału po wzmocnienie szwem zapobiegającym pruciu krawędzi.

Materiał powstał na zlecenie firmy Corsair. Przedstawione opinie należą do redakcji.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.