Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – marzec 2018

Przegląd ofert Ceneo.pl – marzec 2018

Już po raz trzeci prezentujemy przegląd interesujących ofert jakie udało mi się znaleźć na Ceneo.pl. Kolejna porcja naszych osobistych rekomendacji!

A Way Out

A Way Out (PS4/XBO)

Powiedzieć, że „A Way Out”, historia o dwóch uciekinierach z więzienia, bardzo nam się spodobała, byłoby niedopowiedzeniem. To gra unikatowa pod wieloma względami — zagrać można w nią jedynie z towarzyszem (lokalnie lub po sieci), do grania online potrzebny jest jedynie jeden egzemplarz (!), a podzielony ekran wykorzystywany jest nie tylko jako sposób na umożliwienie gry dwóm osobom, ale narzędzie stylistyczne i narracyjne. To wszystko poniżej 100 złotych!

Cities: Skylines

Cities: Skylines (Steam)

Jeden z moich ulubionych symulatorów budowania miasta! Nie jest może ani nowy, ani też po latach szczególnie rozchwytywany, ale w cenie od 27 złotych w momencie powstawania tego artykułu… Naprawdę warto!

PlayStation VR

PlayStation VR (PS4)

Od 29 marca, PlayStation VR dostępne jest w nowej, niższej cenie. Headset zdobyć można już od 999 złotych, a parę dni temu Sony pochwaliło się, że na system dostępne jest już ponad 300 (!) gier. Oczywiście do działania akcesorium wymaga dowolnego modelu konsoli PlayStation 4 i kamery PlayStation Camera. Przy zakupie warto zwrócić uwagę czy wybieramy wycofywany powoli ze sprzedaży model pierwszy, czy usprawniony model poprawiony, ze zintegrowanym systemem słuchawkowym i wsparciem dla przelotki HDR. Według Sony, oba headsety powinny być oferowane w tej samej cenie.

Emanuel Jumatate

Karta przedpłacona Xbox

Lifehack: Na Xboksie One/PC pojawiła się gra Sea of Thieves. Można kupić ją za 200 złotych… albo można też wykorzystać prostą sztuczkę. Gra jest również częścią abonamentu Xbox Game Pass kosztującego zaledwie 29 złotych miesięcznie. Wykupując pakiet na jeden miesiąc, przez 30 dni zagramy w ponad 100 gier w tym najnowszą produkcję studia Rare!

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Dark Archon.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.