Historia „Pegasusa z klawiaturą” — GLK-2004 et al.

Famiklony / Time Warp
Choć istniały od wczesnych lat 90., w Polsce największą popularnością cieszyły się na przełomie wieku. "Pegasusy z klawiaturą" czyli popularne bazarowe konsole wzbogacone o klawiaturę i wykorzystujące ją oprogramowanie.| Mało kto wie natomiast, że były czymś więcej niż tylko "chwytem marketingowym" próbujący oszukać klientów chętnych na tani komputer. Oto krótkie podsumowanie wydarzeń, które doprowadziły do powstania takiej hybrydy. Możecie to potraktować jako miniaturowy odcinek serii "Time Warp". GLK-2004.

Share This Post

Choć istniały od wczesnych lat 90., w Polsce największą popularnością cieszyły się na przełomie wieku. „Pegasusy z klawiaturą” czyli popularne bazarowe konsole wzbogacone o klawiaturę i wykorzystujące ją oprogramowanie – GLK-2004.|
Mało kto wie natomiast, że były czymś więcej niż tylko „chwytem marketingowym” próbujący oszukać klientów chętnych na tani komputer. Oto krótkie podsumowanie wydarzeń, które doprowadziły do powstania takiej hybrydy. Możecie to potraktować jako miniaturowy odcinek serii „Time Warp”.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.