Share This Post

Felietony

Rozkład jazdy – Kondor 2018

Rozkład jazdy – Kondor 2018

Miejsce na drobne przemyślenia mojej dotychczasowej „kariery”. Zaczynałem pracę dla arhn.eu w połowie 2016 roku (start był całkiem zabawną historią i w gruncie rzeczy przypadkiem, na pewno do opowiedzenia kiedyś). Już niedługo nabiją się dwa lata, szybko minęło. Chciałem to krótko podsumować i napisać o planach na przyszłość.

Jak to było…

Pierwszy rok to pierwsze promki, zachłyśnięcie się możliwościami, wreszcie jakaś możliwość rozwoju i pisania gdzieś, gdzie ktoś mnie nawet czytał. Powoli jednak podjaranie wygasało, pisałem coraz mniej, wiązało się to z moim nastrojem w zeszłym roku (raczej brak wiary w siebie), pod koniec 2017 jednak trochę się w życiu zmieniło. Nowe siły, koniec „depresji”. Nadrobienie zaległości, więcej pisania i na różne tematy.

Z czego jestem najbardziej zadowolony w dotychczasowej karierze? Na pewno różne teksty relacyjno-imprezowe. Wspaniałe uczucie, gdy czuć że piszę na ciekawe tematy, mogę porozmawiać z twórcami gier czy może nawet ktoś rozpozna stronę.

Oprócz tego nie mam swojego ulubionego tekstu. Nie mam tej jednej recenzji, która bardzo mi się podoba. W każdej z nich widzę wady i brak oszlifowania. Ciężko mi jeszcze przekazać wszystkie spostrzeżenia o grze. Mam nadzieję, że uda się to poprawić (korekta wykonywana przez Viatoro – wyśmienita, dzięki niej ciągle się poprawiam).

Jak to będzie (?)

Co w 2018? Zamierzam publikować dwa wpisy tygodniowo. Środa i niedziela o godzinie 18. W związku z tym zamierzam rozpocząć serię Podglądów Tekstowych. Podobnie jak Podglądy filmowe, wpisy nie na temat gier nowych ale starszych, „mniej ważnych”, darmowych, ogólnie dobrych ale niezasługujących na pełną recenzję. Oczywiście nie jestem w stanie publikować aż tyle materiału, nawet biorąc pod uwagę Podglądy, dlatego rozruszam sekcję newsową, z której korzystałem do tej pory sporadycznie.

Oprócz tego więcej wpisów jak mój tekst na temat ostatnich Gwiezdnych Wojen – tematy ogólnie popkulturowe. Książki, filmy, wydarzenia. Na przykład książka o braciach Olivier, która zapewne idealnie trafia w gusta fanów arhn.eu, a którą aktualnie czytam i bardzo mi się podoba. Chcę być bardziej wszechstronny, nie ograniczać się do gier.

Wspaniałe to było półtora roku, nie zapomnę go nigdy.

A czego sobie życzę w kolejnych? Chciałbym, po poprawieniu swoich umiejętności pisarskich, zabrać się za nagrywanie filmów. Na podobnych zasadach co nasz nowy redakcyjny kolega Kebab. Aktualnie nie mam warunków mieszkalnych, sprzętowych ani budżetowych, ale w najbliższych latach jest to z pewnością jeden z moich głównych celów. Więcej tekstów, filmy, streamy. Chciałbym zostać pełnoprawnym członkiem redakcji. Żeby arhn.eu stało się wreszcie dużą redakcją z wieloma osobami. Nie zamierzam kraść roboty szefowi, chciałbym znajdować własne tematy na filmy, więc nie ma się co martwić i komentować „minus, jakby ten drugi czytał to by było lepsze”. Zresztą, na razie to tylko pobożne marzenie. Ale może w tekście „Rozkład jazdy – Kondor 2020” będę się cieszył ze spełnionych planów? Kto wie.

Podsumowanie

Nie chcę się rozklejać ponieważ nie ma co na razie celebrować. Krótko: Dark Archon, Viatoro, Johnny. Dziękuję za możliwość wykazania się, za zaufanie.
No i podziękowanie dla was, czytających. Co sądzicie? Coś chcecie przekazać? Jakiś pomysł jest do bani? Czekam na komentarze i rozdaję kody na Steama na różne gry.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

2 komentarze

  1. Gdzie te podglądy tekstowe panie redaktorze!

    • Będzie będzie! Mam obsuwy z relacjami z imprez, z przyczyn własnych i przez przechodziny na nowy serwis. Je nadrabiam, parę innych tekstów które szykuję no i będę sobie tekścikował o gierkach różnych w formie podglądów.

Comments are now closed for this post.