FAR: Lone Sails — Podgląd #131

Podgląd
W natłoku dużych pozycji, czasem brak nam czasu, żeby na chwile się zatrzymać i zagrać w coś zwyczajnie ładnego - bez miliona osiągnięć, loot boxów i rankingów. Graczom potrzebującym chwili wytchnienia proponujemy grę FAR - niewymagającą, piękną i niestety krótką przygodę w steampunkowym, postapokaliptycznym świecie.

Share This Post

W natłoku dużych pozycji, czasem brak nam czasu, żeby na chwile się zatrzymać i zagrać w coś zwyczajnie ładnego – bez miliona osiągnięć, loot boxów i rankingów. Graczom potrzebującym chwili wytchnienia proponujemy grę FAR – niewymagającą, piękną i niestety krótką przygodę w steampunkowym, postapokaliptycznym świecie.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>