Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – maj 2018

Przegląd ofert Ceneo.pl – maj 2018

PAKIET OPUS MAGNUM C++11 

Podobał wam się materiał o tworzeniu własnych prostych gier na konsolkę Gamebuino? Chcecie spróbować własnych sił w szlachetnej dziedzinie programowania C++? Oto książka, która może was zainteresować. Kto wie – może po zgłębieniu paru rozdziałów sami będziecie w stanie zaprojektować własnego Gruniożercę?

DETROIT: BECOME HUMAN (GRA PS4)

Jeżeli posiadasz PS4, lubisz wizje niedalekiej przyszłości, filozofujesz na tematy moralne, a do tego masz wolne 10 godzin, może cię zainteresować najnowsza premiera od twórców Heavy Rain i Fahrenheit. Jeżeli jeszcze nie widzieliście to zapraszamy do naszego materiału o tej grze.

XYZPRINTING DA VINCI JUNIOR 1.0

Całkiem niedawno Archon stworzył pokaźne video na temat nowej drukarki 3D zwanej Anycubic Photon. Pomijając nawet fakt, że drukarka ta jest obecnie wszędzie wyprzedana i jej dostanie graniczy z cudem, jest to sprzęt dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Zamiast tego proponujemy zacząć od czegoś prostszego jak drukarka XYZ Da Vincii, o której materiał na naszym kanale ukazał się kilka lat temu, a jej cena jest obecnie naprawdę przystępna. Dobry sprzęt do rozpoczęcia przygody z drukowaniem 3D.

NINTENDO LABO VARIETY KIT

Nie dajcie się zwieść zawistnym komentarzom – Nintendo Labo to coś więcej niż “Ło Panie kupa kartonu za czysta złoty, to ja se sam lepiej wytne”, Po pierwsze w zestawie dostajemy pełnoprawną grę, której w inny sposób nie pozyskamy. Po drugie całość jest wykonana z kartonu umyślnie – jako, że produkt jest skierowany do dzieci, łatwo o uszkodzenia – niezależnie od materiału z którego jest on wykonany. Nintendo zatem zamiast zmuszać do kupna kolejnej drogiej części umożliwia wykonanie własnej w ciągu paru minut, dzięki udostępnionym szablonom. A po trzecie dzięki ceneo nie 300zł tylko ok. 240zł 😀

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.