Podziel się tym postem

News

Przegląd ofert Ceneo.pl – czerwiec 2018

URZĄDZENIA GPD WIN

Czy małe przenośne komputery to przyszłość? A co z takimi które za cel stawiają sobie nie tylko mały rozmiar ale też specyfikację umożliwiającą granie? W dobie coraz mocniejszych smartfonów, może się wydawać, że produkty takie jak GPD Win to przeżytek, jednak ich popularność na rynku mówi co innego.

JURASSIC PARK EVOLUTION (PS4/X ONE)

Jeżeli ktoś mimo recenzji na naszym kanale chce dać szansę Jurassic Park Evolution, może już teraz kupić wersję na PS4 lub Xbox One. Liczymy jednak na to, że z czasem gra zostanie nieco uzupełniona w treść.

 

MAJESTY: ZŁOTA EDYCJA

Nostalgia wzywa – okazuje się bowiem, że nadal można znaleźć pudełkowe wydania tej klasycznej gry. Zalecamy jednak ostrożność – gra powinna sobie bez problemu radzić na nieco starszych komputerach, ale zdarzają się problemy ze zgodnością przy próbach odpalenia jej na nowszych systemach.

GRAN TURISMO SPORT

Gran Turismo 4 na 3 ekranach? A może Gran Turismo 5 na 5 ekranach? W oczekiwaniu na kolejny materiał możecie spróbować swoich sił w Gran Turismo Sport!

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Kebab
Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>