Historia konsoli Sega Master System — Time Warp

Rekomendacje / Time Warp
Premiera Master System stanowiła przełomowy punkt dla Segi, japońskiej firmy z amerykańskim rodowodem, która próbowała znaleźć swoje miejsce w świecie rozrywki domowej. Ich konsola nie zrewolucjonizowała świata, ale stanowiła wyraźny dowód na to, że każdego kolosa można pokonać i zachęciła korporację do dalszych inwestycji w "gry telewizyjne".

Podziel się tym postem

PS. Szanowny widzu. Nie lubimy zaprzątać Ci głowy tą mniej przyjemną częścią tworzenia internetowego wideo, ale produkcja materiałów Time Warp jest niezwykle kosztowna. Jeśli spodobał Ci się nasz program — pomyśl co moglibyśmy zrobić z jeszcze większym budżetem! Wspomagając arhn.eu w serwisie Patronite, przyczyniasz się do powstawania kolejnych dużych projektów naszej ekipy!

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Dark Archon

    W moim odczuciu Master System od Segi był prawdziwym majstersztykiem technicznym wśród konsol 8-bitowych. Szkoda, że na skutek monopolistycznych praktyk Nintendo tak wiele gier nie zawędrowało również na SMS, wystarczy porównać serię Renegade w wydaniu na NESa i SMSa – niebo i ziemia. Tyle dobrego, że w pewnym sensie zyskał “drugą młodość” po premierze Mega Drive’a i Game Geara (vide gry wydawane równocześnie na GG i SMS).

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>