Historia konsoli Sega Master System — Time Warp

Rekomendacje / Time Warp
Premiera Master System stanowiła przełomowy punkt dla Segi, japońskiej firmy z amerykańskim rodowodem, która próbowała znaleźć swoje miejsce w świecie rozrywki domowej. Ich konsola nie zrewolucjonizowała świata, ale stanowiła wyraźny dowód na to, że każdego kolosa można pokonać i zachęciła korporację do dalszych inwestycji w "gry telewizyjne".

Share This Post

PS. Szanowny widzu. Nie lubimy zaprzątać Ci głowy tą mniej przyjemną częścią tworzenia internetowego wideo, ale produkcja materiałów Time Warp jest niezwykle kosztowna. Jeśli spodobał Ci się nasz program — pomyśl co moglibyśmy zrobić z jeszcze większym budżetem! Wspomagając arhn.eu w serwisie Patronite, przyczyniasz się do powstawania kolejnych dużych projektów naszej ekipy!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. W moim odczuciu Master System od Segi był prawdziwym majstersztykiem technicznym wśród konsol 8-bitowych. Szkoda, że na skutek monopolistycznych praktyk Nintendo tak wiele gier nie zawędrowało również na SMS, wystarczy porównać serię Renegade w wydaniu na NESa i SMSa – niebo i ziemia. Tyle dobrego, że w pewnym sensie zyskał „drugą młodość” po premierze Mega Drive’a i Game Geara (vide gry wydawane równocześnie na GG i SMS).

Comments are now closed for this post.