Bomb Chicken [Switch] — recenzja

Recenzja
Wydana na Nintendo Switch (wkrótce również PC), unikatowa gra platformowa. Wcielamy się w grubego kuraka, który zamiast jajek znosi... bomby. Wykorzystuje ten talent, aby zyskać wolność i uciec z kompleksu przerabiającego kuraki na nuggetsy. Mniam.
Strona główna » Recenzja » Bomb Chicken [Switch] — recenzja

Share This Post

Wydana na Nintendo Switch (wkrótce również PC), unikatowa gra platformowa „Bomb Chicken”. Wcielamy się w grubego kuraka, który zamiast jajek znosi… bomby. Wykorzystuje ten talent, aby zyskać wolność i uciec z kompleksu przerabiającego kuraki na nuggetsy. Mniam.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

 1. Avatar

  Dobra i tak wiem, że Archon uzna tą grę za GOTY roku 2018. W końcu to gra o smacznych kurach 😀

  Reply
 2. Avatar

  Gdy gra wyjdzie na PC to może dałoby się wynegocjować z twórcą pojawienie się tej gry w arynowym sklepiku? W końcu temat kokoszek jest na Arhn.eu bardzo lubiany 😀

  Reply
 3. Avatar

  Rozkokoszny materiał, bąbowa grafika i w pełni upierzona otoczka audio. Gra ładna niczym kurze biusty, a gamepley smaczny jak poranna jajecznica na bekonie. Gra idealnana switcha do podróży. Myślę że kupię z nadzieją że szybko pojawi się jakieś rozszerzenie i mogła cieszy i irytować dłużej.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>