Bomb Chicken [Switch] — recenzja

Recenzja
Wydana na Nintendo Switch (wkrótce również PC), unikatowa gra platformowa. Wcielamy się w grubego kuraka, który zamiast jajek znosi... bomby. Wykorzystuje ten talent, aby zyskać wolność i uciec z kompleksu przerabiającego kuraki na nuggetsy. Mniam.

Podziel się tym postem

Wydana na Nintendo Switch (wkrótce również PC), unikatowa gra platformowa “Bomb Chicken”. Wcielamy się w grubego kuraka, który zamiast jajek znosi… bomby. Wykorzystuje ten talent, aby zyskać wolność i uciec z kompleksu przerabiającego kuraki na nuggetsy. Mniam.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

 1. Dobra i tak wiem, że Archon uzna tą grę za GOTY roku 2018. W końcu to gra o smacznych kurach 😀

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Gdy gra wyjdzie na PC to może dałoby się wynegocjować z twórcą pojawienie się tej gry w arynowym sklepiku? W końcu temat kokoszek jest na Arhn.eu bardzo lubiany 😀

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  Rozkokoszny materiał, bąbowa grafika i w pełni upierzona otoczka audio. Gra ładna niczym kurze biusty, a gamepley smaczny jak poranna jajecznica na bekonie. Gra idealnana switcha do podróży. Myślę że kupię z nadzieją że szybko pojawi się jakieś rozszerzenie i mogła cieszy i irytować dłużej.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>