Gran Turismo 5 (PS3) na 5 ekranach

Gadżety / Rekomendacje
Odsłony Gran Turismo na PlayStation 3 zawierają rzadko używaną funkcję wyświetlania samochodowego kokpitu na pięciu monitorach. Potrzeba tylko... pięciu konsol, pięciu ekranów i tyleż samo egzemplarzy gry. Auć.

Share This Post

Odsłony Gran Turismo na PlayStation 3 zawierają rzadko używaną funkcję wyświetlania samochodowego kokpitu na pięciu monitorach. Potrzeba tylko… pięciu konsol, pięciu ekranów i tyleż samo egzemplarzy gry. Auć.

2 komentarze

  1. Dużo kabli, dużo konsol i monitorów. Przypomniało mi to jak kiedyś dawno temu miałem prawie trzydzieści wtyczek podłączonych do komputera. Niepotrzebne stało się radio jako osobne urządzenie, wideo trafiło pod monitor mogący służyć jako telewizor i nawet podłączyłem headset do starego modemu by mieć w pokoju telefon. To kłębowisko kabli skupiało się w jednym centrum zarządzania wszechświatem. Oglądając waszą instalację pomyślałem „Zobaczyłem. Dziękuję. Sam, dziś, już nawet bym nie chciał”.

    Reply
  2. Widziałem takie rozwiązanie z 3 xboxami 360 wiele lat temu w TV. Jednak był to tylko urywek rozgrywki i do dzisiaj byłem ciekawy jak to było zrobione. Szkoda że wymaga takiej ilości gier i chyba przez to rozwiązanie to nie było popularne. Mając przynajmniej dwóch znajomych można by się było pokusić o przetransportowanie zestawów i granie. Natomiast wątpię żeby 3 ludzi kupiło 3 nowe identyczne gry i to jeszcze w okolicach premiery. Pomyśleć że takie stanowiska można zastąpić obecnie hełmem VR i uzyskać jeszcze lepsze odczucia.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>