Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – lipiec 2018

THE LAST OF US REMASTERED (GRA PS4)

W tym miesiącu na naszym portalu gościły wywiady, materiały edukacyjne oraz… wielkie odświeżenie samej strony. Dlatego pojawiało się niewiele recenzji i artykułów poświęconych samym produktom. Stąd też postanowiliśmy wykorzystać tę okazję aby skupić się na ciekawych promocjach w serwisie Ceneo. Zaczynamy od The Last of Us – zremasterowana wersja jest na tyle dawno po premierze by wylądować na promocji, a jednocześnie to nadal świetna i wartościowa gra.

WIEDŹMIN 3: DZIKI GON EDYCJA GRY ROKU (GOTY) (GRA PC)

3 Wiedźmin3 najlepszy? Wiadomo, że tak. Flagowa gra CD Projektu od 3 lat bije rekordy popularności a obecnie można ją znaleźć w wersji pudełkowej GOTY nawet za 49.99 zł! Dobry moment, żeby postawić sobie tę pozycję na półce!

NO MANS SKY (GRA PS4)

Jak wiemy No Man’s Sky na swoją premierę nie zachwycał i był świetnym przykładem tego jak będąc małym studiem nie porywać się na zbyt duży i ambitny projekt. Cieszy jednak fakt, że deweloper Hello Games nie porzucił prac nad projektem i postanowił go łatać i rozwijać. Dzięki temu teraz możemy się cieszyć grą która dużo zyskała w kwestii gameplayu oraz na dniach ma otrzymać w pełni zaimplementowany system multiplayer!

KONSOLA NINTENDO CLASSIC MINI: NINTENDO ENTERTAINMENT SYSTEM

Konsolka Nintendo Classic Mini to świetny gadżet dla każdego zainteresowanego grami retro – szczególnie jeżeli nie ma się w pokoju mnóstwo miejsca na kobylasty oryginał i 3 gier na kartridżach. Albo cierpliwości na przedmuchiwanie slotów. 

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.