Broń Wormsów i jej nietypowe inspiracje #1

Rekomendacje / Retro / Wideo 4K
Skąd wziął się Betonowy Osioł? Dlaczego Magiczny Pocisk zawsze trafia? I co ma wspólnego Czarnobyl z eksplodującymi owcami?

Podziel się tym postem

Skąd wziął się Betonowy Osioł? Dlaczego Magiczny Pocisk zawsze trafia? I co ma wspólnego Czarnobyl z eksplodującymi owcami? Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym materiale na temat nietypowych inspiracji broni w serii Worms.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Super odcinek jak zawsze 🙂

    Odpowiedź
  2. O pochodzeniu części broni wiedziałem już wcześniej – ognista pięść i smocza kula są dosyć oczywistymi nawiązaniami do SF, a, o ile dobrze pamiętam, osioł już kiedyś pojawiał się na arhn.eu. Z kolei święty granat ręczny wystarczająco wrył się w popkulturę, aby natychmiast wyłapać powiązanie. Natomiast kompletnie zaskoczyła mnie historia owcy oraz Patsy‘s Magic Bullet. Bardzo ciekawa sprawa i dlatego wielka szkoda, że polskie tłumaczenie zupełnie ignoruje tło tego drugiego.

    Odpowiedź
  3. Czekamy na #2

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.