Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – sierpień 2018

OCTOPATH TRAVELER – TRAVELER’S COMPENDIUM EDITION (GRA NS)

O Octopath Traveler słyszał chyba każdy fan gier RPG – wydanie tego tytułu było w tym roku prawdopodobnie najgłośniejszym wydarzeniem w środowisku fanów klasycznych gier fabularnych.  Dlatego najwięksi fani powinni zainteresować się wersją kolekcjonerską gry!

CENEGA WORMS W.M.D. ALL STARS DAY 1 EDITION (GRA PC)

Podobały się wam materiały o źródłach niezwykłych inspiracji broni w serii gier Worms? Naszła was ochota na to aby sobie nieco pograć w robale? Nic prostszego! Polecamy zapoznać się ze świetnie wykonaną, najnowszą odsłoną serii czyli Worms W.M.D.!

RED DEAD REDEMPTION 2 (Przedsprzedaż)

Czytaliście już artykuł użytkownika FireStorm na temat tego jak zmienił się odbiór Red Dead Redemption na przestrzeni ostatnich 8 lat? Jeżeli nie to zapraszam TUTAJ. Natomiast tych którzy nabrali chęci na bliższe zapoznanie się z nastepcą tego klasycznego tytułu, odsyłam do przedsprzedaży na Ceneo!

AVERMEDIA LGP LITE

Jeżeli braliście udział w konkursie na komentarz miesiąca i nie udało wam się wygrać to nie przejmujcie się! Wbrew pozorom karty do zrzucania obrazu nie sa aż tak strasznie drogie, a na Ceneo można je znaleźć już za ok. 350 zł. Bardzo przydatne urządzenie dla początkującego youtubera lub streamera, jak i dla zwykłego gracza, który chce się pochwalić swoim gamplayem i nieco odciązyc komputer.

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.