Angielski dla graczy #19: Rollercoaster Tycoon

Angielski dla graczy / Rekomendacje
Dzisiaj opowieść o kolejkach górskich, Japonii, tajfunach, rosyjskich górkach, barach bistro, związków wybrzeża z kośćmi i wielu innych rzeczach.

Podziel się tym postem

O Angielskim dla graczy:

Ryszard “Rysław” Chojnowski, weteran rodzimych lokalizacji, rozsupłuje zawiłości językowe tytułów i fraz pochodzących z gier wideo. Odkrywa w ten sposób nie tylko znaczenia i prawidłową wymowę określeń, ale również ich etymologiczne źródła i ewolucję przez epoki.

Wszystkie odcinki znajdziesz na oficjalnym kanale Youtube serii.

Udaje się wciąż utrzymać w miarę równe tempo nadawania. Dzisiaj opowieść o kolejkach górskich, Japonii, tajfunach, rosyjskich górkach, barach bistro, związków wybrzeża z kośćmi i wielu innych rzeczach.

I jest też sprawozdanie z przejazdu pociągu!

2 komentarze

  1. Co tu dużo mówić – dla mnie odkrycie numer 1 jeżeli chodzi o współpracę arhn.eu z osobami “z zewnątrz”. Jeszcze raz wielkie dzięki!

    Odpowiedź
  2. Bardzo fajna seria, szkoda że odcinki pojawiają się ostatnio tak rzadko. Dla mnie seria gier związana z omawianym słowem to Zoo Tycoon. Drogi @ryslaw kiedy kolejny odcinek? 😉

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.