Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – wrzesień 2018

SHADOW OF THE TOMB RAIDER

Shadow of the Tomb Raider to jedna z wielu ciekawych premier tego roku. Przygody Lary Croft od jej początków mogliście śledzić w serii filmów opublikowanych ostatnio na naszym kanale. Natomiast jeżeli zamierzacie sięgnąć po najnowszą część, pomocne może być Ceneo gdzie porównacie ceny różnych wersji na różne platformy.

GEFORCE RTX 2080 TI

Macie wolne 5000 zł i nie wiecie na co wydać? Ta-daaam! To już macie! RTX 2080 Ti to najpotężniejsza karta jaką możecie obecnie znaleźć na rynku. Jeżeli chcesz grać w 4K 60FPS bez kompromisów w ustawieniach graficznych, a pieniądze w osiągnięciu tego celu nie grają roli to wybór jest prosty.

CYBERPUNK 2020

Jeżeli nie możecie się już doczekać premiery Cyberpunka 2077 (a na tę prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać) to czemu nie umilić sobie oczekiwania lekturą? Cyberpunk 2020 to system na bazie którego powstaje najnowsza CD Projektu – ta książka to źródło wielu ciekawostek i smaczków dla (przyszłych?) fanów.

TWO POINT HOSPITAL

Two Point Hospital to niezwykła podróż w nostalgiczne rejony retro-simów. Oryginalny humor, dziwne choroby do wyleczenia, klimatyczna muzyczka – masa frajdy na długie godziny.

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.