Historia serii Tomb Raider …w pigułce – cz. 2

Tomb Raider ...w pigułce / Wideo 4K
W drugiej części "Tomb Raidera ...w pigułce" obserwujemy stagnację i upadek Core Design. Firmy, która powołała do życia Larę Croft. Presja wydawcy i niespodziewanego hitu doprowadziła do niespodziewanego rozpadu grupy.

Share This Post

W drugiej części „Tomb Raidera …w pigułce” obserwujemy stagnację i upadek Core Design. Firmy, która powołała do życia Larę Croft. Presja wydawcy i niespodziewanego hitu doprowadziła do niespodziewanego rozpadu grupy. I to mimo faktu, że do momentu krytycznego gry z panią archeolog utrzymywały swój wysoki poziom.

Dziś o świeżym starcie serii w „Tomb Raider: The Last Revelation”, zawodzie jakim okazał się „Tomb Raider: Chronicles” i bolesnej sadze „The Angel of Darkness”. Tytułu zbyt ambitnego dla niedoświadczonego studia.

Wszystkie odcinki serii

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Zawsze kiedy widziałem lokaja z Tomb Raidera i kiedy szedł w moją stronę to panicznie się go bałem i czułem się jakbym grał w najstraszniejszy horror xD

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>