Dead Cells — Podgląd #138

Podgląd / Recenzja
Jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Krótki materiał o naszych redakcyjnych doświadczeniach z Dead Cells - prawdopodobnie jedną z najlepszych platformówek / metroidvanii / soulslajków roku 2018. Wiemy, że o samej grze już sporo zostało powiedziane ale niewykluczone, że znajdzie się na jesiennych i zimowych wyprzedażach, dlatego jeżeli jeszcze o tym tytule nie słyszeliście to zachęcamy do zerknięcia na nasz materiał!

Podziel się tym postem

Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Krótki materiał o naszych redakcyjnych doświadczeniach z Dead Cells – prawdopodobnie jedną z najlepszych platformówek / metroidvanii / soulslajków roku 2018. Wiemy, że o samej grze już sporo zostało powiedziane ale niewykluczone, że znajdzie się na jesiennych i zimowych wyprzedażach, dlatego jeżeli jeszcze o tym tytule nie słyszeliście to zachęcamy do zerknięcia na nasz materiał!

Kebab
Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

1 komentarz

  1. Kebab

    Dead Cells to prawdopodobnie najlepsza gra w jaką grałem od kilku miesięcy, mimo że kompletnie nie bawią mnie “symulatory umierania”, nie lubię pikselowatych indyków a na metroida zawsze patrzyłem z obrzydzeniem. Mechanizm progresji jest rewelacyjny, mechanika walki dopieszczona do perfekcji a cała gra po prostu “płynie” i gra mi się w nią wyśmienicie. Każde starcie jest bardzo satysfakcjonujące a tytuł po prostu uzależnia. Nie idzie mi w tę grę dobrze – 3 razy dotarłem do drugiego bossa, 2 razy udało mi się go pokonać i w obu przypadkach kolejny poziom był ostatnim, do którego udało mi się dotrzeć. Przypomina mi to trochę moje zmagania z Super Mario Bros, którego w dzieciństwie ogrywałem na famiklonie i czasem udawało mi się dojść do drugiego świata a i tak grałem w tę grę w kółko (jak widać niczego się nie ucząc).

    God of War odstawiłem po kilku godzinach, Far Cry 5 zacząłem, połowiłem trochę ryby i mi się znudziło, w Dead Cells natrzaskałem już ze 40 godzin i wciąż chcę więcej.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>