Dead Cells — Podgląd #138

Podgląd / Recenzja
Jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Krótki materiał o naszych redakcyjnych doświadczeniach z Dead Cells - prawdopodobnie jedną z najlepszych platformówek / metroidvanii / soulslajków roku 2018. Wiemy, że o samej grze już sporo zostało powiedziane ale niewykluczone, że znajdzie się na jesiennych i zimowych wyprzedażach, dlatego jeżeli jeszcze o tym tytule nie słyszeliście to zachęcamy do zerknięcia na nasz materiał!

Share This Post

Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Krótki materiał o naszych redakcyjnych doświadczeniach z Dead Cells – prawdopodobnie jedną z najlepszych platformówek / metroidvanii / soulslajków roku 2018. Wiemy, że o samej grze już sporo zostało powiedziane ale niewykluczone, że znajdzie się na jesiennych i zimowych wyprzedażach, dlatego jeżeli jeszcze o tym tytule nie słyszeliście to zachęcamy do zerknięcia na nasz materiał!

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. Dead Cells to prawdopodobnie najlepsza gra w jaką grałem od kilku miesięcy, mimo że kompletnie nie bawią mnie „symulatory umierania”, nie lubię pikselowatych indyków a na metroida zawsze patrzyłem z obrzydzeniem. Mechanizm progresji jest rewelacyjny, mechanika walki dopieszczona do perfekcji a cała gra po prostu „płynie” i gra mi się w nią wyśmienicie. Każde starcie jest bardzo satysfakcjonujące a tytuł po prostu uzależnia. Nie idzie mi w tę grę dobrze – 3 razy dotarłem do drugiego bossa, 2 razy udało mi się go pokonać i w obu przypadkach kolejny poziom był ostatnim, do którego udało mi się dotrzeć. Przypomina mi to trochę moje zmagania z Super Mario Bros, którego w dzieciństwie ogrywałem na famiklonie i czasem udawało mi się dojść do drugiego świata a i tak grałem w tę grę w kółko (jak widać niczego się nie ucząc).

    God of War odstawiłem po kilku godzinach, Far Cry 5 zacząłem, połowiłem trochę ryby i mi się znudziło, w Dead Cells natrzaskałem już ze 40 godzin i wciąż chcę więcej.

  2. Bardzo miło było usłyszeć głoś Redaktora Kebaba w materiale, mam nadzieję, że Redaktor Naczelny Dark Archon pozwoli mu częściej robić w całości materiały.
    Jednak mam małą uwagę, milej byłby gdyby Redaktor Kebab skupił się bardziej na samej grze i zawartych w niej niuansach niż, jak miało to miejsce w tym przypadku, na swojej strategii. Lepszy jest krótszy ale bardziej treściwy materiał niźli wypełnienie go zbędnymi informacjami.
    Dlatego właśnie Redaktor Kebab powinien robić więcej materiałów w całości, aby miał szansę doskonalić swój warsztat.

Comments are now closed for this post.