Share This Post

Wieści z branży gier

Great Ghost Duel, czyli Google Doodle nie zawodzi w Halloween!

Great Ghost Duel, czyli Google Doodle nie zawodzi w Halloween!

Wiele osób otwierających dzisiaj swoją przeglądarkę może trafić na stronę startową z Google. Czekać ich wówczas będzie przyjemna niespodzianka w postaci niewielkiej gierki przygotowanej w ramach Google Doodle (specjalna, okazyjna wariacja logo Google przybierająca formy obrazków/animacji/mini gier dedykowanych konkretnym wydarzeniom lub postaciom). Dziś możemy się bawić bardzo prostą i niesamowicie przyjemną grą Great Ghost Duel.

W grze sterujemy przydzielonym nam duszkiem, a naszym celem jest gromadzenie ogników wraz z czteroosobową drużyną. Zebrane ogniki ciągną się za nami niczym wąż do momentu aż dostarczymy je do naszej bazy. Jednak jeżeli nasz sznur zostanie przecięty przez konkurencyjnego duszka, wówczas on przejmuje część naszych punktów. U góry znajdziemy licznik czasu oraz punktację pokazującą ile ogników udało nam sie zebrać – aby wygrać musimy zebrać ich w ciągu dwóch minut więcej niż przeciwna drużyna.

Nawet jeżeli nie świętujecie Halloween, bo to parszywe, pogańskie święto, to jednak warto się przełamać i rzucić okiem na tą niewielką pozycję. Polecamy!

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.