Pokemon Red odtworzone w Minecrafcie?

Wieści z branży gier
W wywiadzie przeprowadzonym przez Polygon, twórca chwali się tym, że udało mu się odtworzyć całą grę Pokemon Red za pomocą specjalnych programowalnych bloków. Jeżeli zatem zastanawiacie się jak może wyglądać trójwymiarowa wizualizacja takiego kodu to zachęcamy do zerknięcia na ten materiał. Wywiad jest prowadzony w języku angielskim.

Podziel się tym postem

O Minecrafcie można powiedzieć wiele – zarówno dobrego jak i złego. Sama gra jest w gruncie rzeczy dobra, a większość problemów wynika z dość toksycznej społeczności. A przynajmniej jej części. Na całe szczęście są ludzie którzy udowadniają, że w Minecracfie można tworzyć rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe, a czas przy nim spędzony może przysłużyć się rozwijaniu ciekawości i nauce. Świetnym przykładem jest projekt stworzony przez użytkownika o nicku Mr. Squishy. W wywiadzie przeprowadzonym przez Polygon, twórca chwali się tym, że udało mu się odtworzyć całą grę Pokemon Red za pomocą specjalnych programowalnych bloków. Jeżeli zatem zastanawiacie się jak może wyglądać trójwymiarowa wizualizacja takiego kodu to zachęcamy do zerknięcia na ten materiał. Wywiad jest prowadzony w języku angielskim.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.