Pokemon Red odtworzone w Minecrafcie?

Wieści z branży gier
W wywiadzie przeprowadzonym przez Polygon, twórca chwali się tym, że udało mu się odtworzyć całą grę Pokemon Red za pomocą specjalnych programowalnych bloków. Jeżeli zatem zastanawiacie się jak może wyglądać trójwymiarowa wizualizacja takiego kodu to zachęcamy do zerknięcia na ten materiał. Wywiad jest prowadzony w języku angielskim.
Strona główna » Wieści z branży gier » Pokemon Red odtworzone w Minecrafcie?

Share This Post

O Minecrafcie można powiedzieć wiele – zarówno dobrego jak i złego. Sama gra jest w gruncie rzeczy dobra, a większość problemów wynika z dość toksycznej społeczności. A przynajmniej jej części. Na całe szczęście są ludzie którzy udowadniają, że w Minecracfie można tworzyć rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe, a czas przy nim spędzony może przysłużyć się rozwijaniu ciekawości i nauce. Świetnym przykładem jest projekt stworzony przez użytkownika o nicku Mr. Squishy. W wywiadzie przeprowadzonym przez Polygon, twórca chwali się tym, że udało mu się odtworzyć całą grę Pokemon Red za pomocą specjalnych programowalnych bloków. Jeżeli zatem zastanawiacie się jak może wyglądać trójwymiarowa wizualizacja takiego kodu to zachęcamy do zerknięcia na ten materiał. Wywiad jest prowadzony w języku angielskim.

Kebab
Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>