Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – październik 2018

RED DEAD REDEMPTION 2

Czego innego można było się spodziewać na pierwszym miejscu w polecanych produktach w październiku 2018? Oczywiście najgłośniejszy to hit zbliżającego się sezonu świątecznego, czyli opowieść o groźnych kowbojach! Rzadko kiedy udaje się na premierę ustrzelić grę w dobrej cenie, dlatego Ceneo może się w tym wypadku okazać bardzo pomocne.

FALLOUT 76

Westernowe klimaty to nie wasza bajka, ale macie chrapkę na duży otwarty świat? Najlepiej taki postapokaliptyczny i to z innymi graczami? Nie pozostaje zatem nic innego jak zniknąć na kolejnych parę(dziesiąt) godzin w świecie Fallouta.

PS4 SPIDER-MAN

Westerny nie? Postapo nie? No nie wiem, no to może superbohaterowie? Pamiętacie naszą recenzję Spider-mana? Warto ją sobie przed zakupem odświeżyć, ale jeżeli lubisz herosów w rajtuzach ratujących świat przed złoczyńcami i ogólnie pojętą zagładą, to prawdopodobnie ta gra zapewni Ci wiele godzin rozrywki.

KSIĄŻKA KREW, POT I PIKSELE

Jeżeli żaden z powyższych tutułów Ci się nie podoba… to znaczy, że jesteś roszczeniowym milenialsem i nie doceniasz ciężkiej pracy deweloperów! Żeby to zmnienić i móc w końcu poczuć jak ciężki jest mityczny crunch w całej swojej okazałości polecamy zapoznać się z tą pozycją! To również świetny prezent dla każdego pasjonata gier.

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. Link do spidermana prowadzi do CYBERPUNK 2020

    Reply
    • Faktycznie – już poprawione!

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>