SupaBoy SFC – SNES w twojej (dużej) kieszeni

Gadżety / Rekomendacje / Wideo 4K
W dobie kart microSD i emulacji taki produkt może istnieć wyłącznie jako ciekawostka i Hyperkin, twórca SupaBoya SFC zdaje sobie z tego w pełni sprawę.

Podziel się tym postem

Przenośny SNES zrobiłby z 20 lat temu niezłą furorę. Możliwość ogrywania kartridżów w podróży brzmi super. Dziś, w dobie kart microSD i emulacji taki produkt może istnieć wyłącznie jako ciekawostka i Hyperkin, twórca SupaBoy SFC zdaje sobie z tego w pełni sprawę. Nie jest to konsola dla każdego i w sumie nawet wtedy można jej sporo zarzucić, ale nie oznacza to automatycznie, że jest to produkt dla nikogo.

Jeśli zainteresował Was SupaBoy, warto rzucić też okiem na poprzednią ciekawostkę tego samego zespołu – nakładkę na telefon “SmartBoy” łączącą GameBoya (z działającym gniazdem na kartridże!) i fizyczny panel kontrolny nakładany na ekran dotykowy.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

 1. Dark Archon

  Widziałem tą konsolę tysiące razy. Czemu recenzujesz dopiero teraz?

  PS: Wątpię by ktoś miał tak duże kieszenie:-)

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   To stosunkowo nowa, poprawiona wersja konsoli. Trafiła do sprzedaży w tym roku. A dlaczego dopiero teraz? O tym w materiale 😉

   Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>