Budżetowy Kącik Redaktora Kebaba – 5 Gier na Halloween

Wieści z branży gier
Szukacie czegoś dla siebie na Halloween, zeby lepiej wczuć się w klimat? Z pomocą przychodzi niezawodny Steam i jego wyprzedaże. Jezęli nie graliście w którąś z gier wymienionych w zestawieniu, to teraz jest dobra okazja, zeby tro nadrobić. Oto 5 gier na Halloween.

Share This Post

Szukacie czegoś dla siebie na Halloween, żeby lepiej wczuć się w klimat? Z pomocą przychodzi niezawodny Steam i jego wyprzedaże. Jeżeli nie graliście w którąś z gier wymienionych w zestawieniu, to teraz jest dobra okazja, zeby to nadrobić. Oto 5 gier na Halloween.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>