Budżetowy Kącik Redaktora Kebaba – Najlepszy Komputer za 1500 zł?

News / Sprzęt
Szukasz przed świętami komputera na nadchodzące premiery i wyprzedaże? Naczelny cebularz rodzinki arhn.eu - Redaktor Kebab - przychodzi z pomocą! Oto (jego zdaniem) najlepszy komputer za 1500 zł. Jeżeli w twojej kieszeni gotówka Ci nie ciąży, a chcesz sobie złożyć komputer przed końcem 2018 roku, to zerknij na tą garść sugestii.

Podziel się tym postem

Szukasz przed świętami komputera na nadchodzące premiery i wyprzedaże? Naczelny cebularz rodzinki arhn.eu – Redaktor Kebab – przychodzi z pomocą! Oto (jego zdaniem) najlepszy komputer za 1500 zł. Jeżeli w twojej kieszeni gotówka Ci nie ciąży, a chcesz sobie złożyć komputer przed końcem 2018 roku, to zerknij na tą garść sugestii.

Kebab
Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

3 komentarze

 1. Kebab

  Materiał super mam tylko pytanie czy ruszułby na nim Wiedźmin 3 lub Fallout 4 nie chodzi mi o jakieś wodotryski z ekranu ale przy stabilnych 30 fps powiedzmy przy średnich ustawieniach ? 😉

  Odpowiedź
  • Kebab

   Na ultra ci pójdzie…

   Odpowiedź
   • Kebab

    Dzięki za odpowiedz 🙂 nastawiło mnie to
    optymistycznie

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>