KURSK — Podgląd #140

Podgląd
Zapowiadany jako pierwsza gra przygodowo-dokumentalna - Kursk - jest już dostępny. Czy deweloperzy z polskiego studia Jujubee Games stanęli na wysokości zadania? Zobaczcie nasz podgląd, a będziecie mogli sami wyrobić sobie opinię.

Share This Post

Zapowiadany jako pierwsza gra przygodowo-dokumentalna – Kursk – jest już dostępny. Czy deweloperzy z polskiego studia Jujubee Games stanęli na wysokości zadania? Zobaczcie nasz podgląd, a będziecie mogli sami wyrobić sobie opinię.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

 1. Świetny podgląd, chyba powiedziane zostało tutaj prawie wszystko.
  Trochę szkoda, że gra nie wyszła od razu w VR bo ona aż się prosi aby móc z bliska popatrzeć jak wszystko działa w okręcie.
  Jeśli chodzi o ilość tekstu to zawsze mnie to zastanawiało czemu autorzy dają go jak najwięcej skoro od bardzo dawna wiadomo, że w przypadku zbyt dużej liczby suchego tekstu powoduje znudzenie i pomijanie fabuły. Postacie są ohydne i dawno nie widziałem, żeby były one aż takimi drewnami i wydaje mi się, że może to być jeden z większych minusów tej produkcji, bo na nie po prostu nie można patrzeć. Chwali się natomiast deklaracja deweloperów o chęci doskonalenia tytułu, tylko czy trzeba było to robić po wydaniu gry? Przecież to aż bije po oczach.
  Wiem, że to jest tylko podgląd ale brakuje mi tu chociaż paru zdań o grze po tej spokojnej części. Chyba to ona jest tą najważniejszą, którą to gra była reklamowana, i która w sumie może rzutować na cały tytuł.
  Mimo tego, że przygodówki to mój jeden z ulubionych gatunków to nie byłem grą zainteresowany, aż do teraz.
  A sam podgląd został przygotowany bardzo ciekawie. Miło było usłyszeć Kebaba i a chyba najmilej świetnie wpleciony żart.

 2. Tak troszkę offtopując – zauważyłem Wasz komunikat o komentarzu miesiąca, jednak regulamin wspomina o tym, że konkurs na dany miesiąc kończy się z ostatnim dniem danego miesiąca. Jest 18 listopada, ale ciągle widnieje informacja o konkursie na komentarz października. Czy to oznacza, że konkurs na październik jeszcze trwa, czy że jeszcze nie ogłoszono nowej „tury” konkursu, na listopad?

Comments are now closed for this post.