Share This Post

Wieści z branży gier

Pagan Online – zapowiedź nowej gry Wargamingu

Tym razem nie o czołgach, nie o samolotach i nie o okrętach wojennych. Wargaming zapowiada Pagan Online – fabularną grę akcji osadzoną w mrocznej, przedchrześcijańskiej mitologii. Ten nadchodzący na PC w 2019 roku hack-and-slash powstaje dzięki serbskiemu studiu Mad Head Games.

Pagan Online przepełnione jest wyzwaniami, szybką oraz dynamiczną walką, silnymi bohaterami i niezliczonymi broniami. Wymyślona na nowo rozgrywka zainspirowana została klasycznymi dungeon crawlerami i stylem walki z gier MOBA. Według zapewnień twórców ich najnowsza produkcja ma być brutalna, maniakalna i mistyczna.

Gracze będą mieli okazję przeprowadzić rzeź w najróżniejszych sceneriach. Misje złożone z różnych trybów i poziomów trudności pozwolą na satysfakcjonujące powtarzanie rozgrywki, a specjalne etapy nazwane „Battle Chapters” posłużą do ciągłego wydłużania fabularnej części gry.

Na oficjalnej stronie gry ruszyła rejestracja do pierwszych testów. Tam też znaleźć można więcej informacji o samej produkcji.

Mad Head Games to pionierzy serbskiego game developmentu. Założone w 2011 roku studio szybko urosło do rangi branżowego lidera i z powodzeniem przeciera szlaki dla nowych rodzimych firm. Mad Head Games znane jest z innowacyjnego podejścia do casualowych gier przygodowych. Lata doświadczeń i sukcesów pozwalają twórcom na odkrywanie nowych gatunków.

Źródło: informacja prasowa

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>