Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd ofert Ceneo.pl – listopad 2018

FALLOUT 76

Wiem, że Fallout był przez nas polecany już w zeszłym miesiącu i cóż… wszyscy wiemy jak to się skończyło. Słowa Archona o tym, że „76” będzie górną granicą ocen na metacriticu okazały się prorocze. Jeżeli jednak jesteście na tyle mocnymi fanami marki, że wierzycie Toddowi, że wkrótce wszystkie bugi w grze zostaną załatane to… khem… pecetowa wersja najnowszego Fallouta jest dostępna obecnie za zaledwie 119 zł.

SPYRO: REIGNITED TRILOGY

Jeżeli jednak dla odmiany macie ochotę zagrać w dobrą grę, to cóż może sprawić więcej radości niż powrót w bezpieczne rejony dzieciństwa, czyli magiczne lata 90-te.

Spyro – dostępny obecnie w świetnym remasterze – z pewnością umili wam czas.

POLANIE 2 (KNIGHTSHIFT)

Cieszę się, że spodobał się wam wspominkowy materiał z „pierwszego polskiego RTSa” czyli Polan. Mimo, że pierwsza część w oryginalnym opakowaniu jest bardzo ciężka do dostania to druga – którą wielu z was wskazywało jako swoją ulubioną – jest dostępna od ręki. Tutaj za około 2 złote możecie kupić cyfrowy klucz do gry!

KONSOLA NEO GEO

Jeżeli spodobał wam się nasz materiał video o malutkiej konsolce do gier, kryjącej w sobie ogrom tytułów dostępnych swego czasu tylko na dużych automatach z lat 90-tych, to na Ceneo dostępny jest produkt bardzo zbliżony! Nie jest to co prawda dokładnie taki egzemplarz jak ten który pojawił się u nas na filmie (zestaw gier jest inny) ale z pewnością będzie to świetny prezent dla fana retro na święta 😀

 

Sponsorem artykułu jest Ceneo.pl. Rekomendacje wyselekcjonował Kebab.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.