Przegląd Skoków Narciarskich z serii „Dobra Gra”

Rekomendacje / Retro
W ramach "Przeglądu Skoków Narciarskich" przypominamy kultowe (?) gry, które przez sześć lat wydawane były w ramach gazetkowego cyklu "Dobra Gra" Axel Springera.

Share This Post

Dziś imprezujemy jak gdyby znów był 2001! W ramach „Przeglądu Skoków Narciarskich” przypominamy kultowe (?) gry, które przez sześć lat wydawane były w ramach gazetkowego cyklu „Dobra Gra” Axel Springera. To były dziwne czasy.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. A ja byłę hipsterę, bo nigdy nie uległem growej Małyszomanii. Tzn. grałem w DSJ-a 2 jak wszyscy, nawet całkiem nieźle mi szło, ale serię Skoki Narciarskie traktowałem raczej ze wzruszeniem ramion. Pograłem chwilę w edycję 2002 i 2003, ale nie były to maniakalne maratony, tylko pojedyncze zawody albo krótkie turnieje. Mimo wszystko to był kioskowy szmelc – nawet pomimo dość hucznych reklam w ówczesnych czasopismach growym, zwłaszcza był propagowany przez Komputer Świat GRY i PLAY-a, którzy mieli bodaj wspólnego partnera wydawniczego (czy coś w tym stylu).

  2. Ta ostatnia gra od Metropolis była najlepsza. Ale mnie jakoś już wtedy szał na skoki narciarskie mijał. Albo w ogóle na gry sportowe tego typu – gdzie cały czas patrzeć trzeba w jakieś wskaźniki, paseczki, kółeczka itp. Pod tym względem wygrywa cały czas Deluxe Ski Jump. Trzeba samemu dojść do tego jaka pozycja skoczka jest najlepsza. Żaden wskaźnik tego nie pokazuje!

Comments are now closed for this post.