Share This Post

Wieści z branży gier

Alien: Blackout – Nowa gra mobilna z naszym ulubionym Obcym

Alien: Blackout – Nowa gra mobilna z naszym ulubionym Obcym

W zeszłych dniach przeglądając Internet mogliśmy się natknąć na pogłoski o nowej grze z serii Alien – Alien: Blackout. Dzisiaj jednak wiemy o niej nieco więcej. Wszyscy myśleli, że będzie to „po prostu” kontynuacja do świetnie przyjętego Aliena: Izolacji, które wyszło w 2014 roku. Jednak nikt się prawdopodobnie nie spodziewał, że będzie to gra mobilna.

Niewiele jest jeszcze wiadome o tej grze – wiemy natomiast, że wcielimy się w protagonistkę poprzedniej gry z serii – Amandę Ripley, która tym razem będzie znajdować się na Stacji Weyland-Yutani.

Gra ponownie będzie polegać w głównej mierze na walce z, a raczej unikaniu, tytułowym Alienem. Rozgrywce, która będzie trwać przez 7 poziomów, będzie towarzyszyć pewna zmiana względem Izolacji – Amanda nie jest sama, musimy także pomagać ocalałym stacji unikać obcego.

Data premiery nie jest jeszcze znana, lecz wiemy, że gra ukaże się na platformy z systemem Android oraz iOS. Po więcej informacji zapraszam na stronę D3Go.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>