Podziel się tym postem

News

Among the Sleep zmierza na Switcha

Among the Sleep zmierza na Switcha

Pierwszoosobowy horror od Krillbite Studio, czyli Among the Sleep, zmierza na konsolę Nintendo Switch i będzie dostępny jeszcze w tym roku! Produkcja została wydana w 2017 roku na PC poprzez platformę Steam i na niej zdążyła uzbierać aż 86% pozytywnych ocen graczy spośród ponad 3300 recenzji na tej platformie. Twórcy zapowiadają nam liczne usprawnienia techniczne, poprawki graficzne oraz ulepszone dialogi, a sama produkcja będzie dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej.

Jeśli nie mieliście wcześniej okazji sprawdzić jak to jest być dwulatkiem, który szuka w nocy swojej mamy, to będziecie mieli na to okazję. A jeżeli wolicie to ograć na PC, to gra jest dostępna na wyżej wymienionej platformie za 61 złotych. Zapraszam tutaj.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>