Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Catherine Classic dostępne na PC

Catherine Classic dostępne na PC

Ostatnio informowaliśmy o pogłoskach, iż Catherine miałoby zostać wypuszczone na nasze komputery domowe, najprawdopodobniej za wykorzystaniem platformy Steam. Jeszcze później dowiedzieliśmy się, że Atlus szykuje dla nas specjalne ogłoszenie związane z Catherine, na ich koncie w serwisie Twitter.

Wszyscy jednak oczekiwali, że chodzi o Catherine: Full Body, które ma swoją japońską premierę 14 lutego – w walentynki. Okazuje się jednak, że cały czas chodziło o oryginalną wersję Catherine i, o dziwo, właśnie na Steamie możemy zakupić Catherine Classic – oryginalne wydanie gry na komputery za jedyne 86 złotych.

Jest to dosyć niespodziewane, ale nikt chyba nie pogardzi Catherine na PC, szczególnie, że już za miesiąc mamy walentynki, a Catherine: Full Body nie ma jeszcze żadnej oficjalnej daty premiery na zachodzie.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.