Share This Post

Wieści z branży gier

Cheaterzy w Falloucie 76 zaczęli dostawać bany

Cheaterzy w Falloucie 76 zaczęli dostawać bany

Fallout 76 nie ma zbyt lekkiego życia. Ostatnio pisaliśmy o tym, że gracze najnowszej gry Bethesdy uzyskali dostęp do tzw. „Dev Roomu”, a teraz z najnowszego postu na blogu dewelopera możemy przeczytać następujące zdanie:

Once identified, we work very closely with our Support team to remove problem players that are abusing these exploits – whether that’s the duping exploits or those using cheat apps or mods to access areas in-game that are otherwise inaccessible

W luźnym tłumaczeniu: „Kiedy je zidentyfikujemy (exploity), współpracujemy z naszym wsparciem by usunąć graczy, który wykorzystują te błędy w grze – niezależnie od tego, czy jest to błąd pozwalający na powielanie przedmiotów, czy jeden z tych cheatów lub modów, które pozwalają na dostęp do części gry, które nie są normalnie dostępne”. Możemy więc uznać, że Bethesda jest faktycznie świadoma kto i jak oszukuje w ich produkcji, co potwierdzają także liczne wątki na internecie (np. subreddicie r/fo76), w których gracze piszą o byciu zbanowanym.

Oprócz tego, Bethesda także prosi o opinie graczy odnośnie wydarzeń w grze oraz ujawnia parę informacji odnośnie zmian w systemie PVP (który spotkał się z dosyć negatywnymi opiniami graczy).

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>