Podziel się tym postem

News

Etrian Odyssey Nexus nadchodzi 5 lutego

Etrian Odyssey Nexus nadchodzi 5 lutego

Atlus USA potwierdził, że Etrian Odyssey Nexus – w Japonii znany jako Etrian Odyssey X – wyjdzie zarówno w USA jak i w Europie dnia 5 lutego! Gra jest mieszanką postaci, klas oraz mechanik ze wszystkich poprzednich części gry, w której będziemy przemierzać całkiem obszerne lochy, pokonywać w nich przeciwników za pomocą naszej własnoręcznie stworzonej drużyny, a to wszystko przy okazji rysowania swojej własnej mapy całego lochu na dolnym ekranie naszych 3DSów.

Potwierdzono także, że gra na zachodzie wyjdzie z japońskim dubbingiem oraz angielskimi napisami. Cena amerykańska wynosi na chwilę obecną 39.99 dolarów. Cena europejska będzie odpowiednikiem tej kwoty, ale na chwilę obecną nie jest znana polska cena produktu.

Oprócz tego, zapraszamy także na oficjalną stronę gry, która wystartowała dzisiaj.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>