Share This Post

Wieści z branży gier

Gracze Fallouta 76 znaleźli ukryty w grze „Dev Room”

Gracze Fallouta 76 znaleźli ukryty w grze „Dev Room”

Jak okazuje się, podobnie jak Fallout 4, czy TESV: Skyrim, Fallout 76 – najnowsza gra MMO Bethesdy – posiada w sobie ukryty „Developer Room” – pokój, który zawiera wszystkie przedmioty w grze oraz… NPC, który jest człowiekiem. Jedynego takiego w grze.

Producenci od dawna używają takich pokojów, by móc z łatwością przetestować swoją grę, czy to sprawdzić jakiś nowy przedmiot, czy to przetestować jakąś mechanikę. Samo istnienie takiego pokoju we wcześniejszych grach studia nie jest więc dziwne, lecz gdy taki pokój istnieje w grze MMO i gracze mają do niego dostęp – mamy mały problem. Jak się okazuje, do tego pokoju można się dostać za pomocą modów (dlaczego takie modyfikacje w ogóle działają w grze online jest inną sprawą).

Sam pokój zawiera w sobie wszystkie przedmioty dostępne w grze, do tego nawet takie, które nie zostały jeszcze oficjalnie wypuszczone, oraz ludzkiego NPC, który jest jedynym takim w grze. Chcieliśmy zaprezentować wam nagranie z eksploracji tego pokoju, ale w momencie pisania newsa, film został zdjęty. Posłużymy się jednak gifami, które istnieją dzięki redakcji PC Gamera. Dzięki, Panowie!

Polecamy także sprawdzić recenzję Fallouta 76 – jeśli jej jeszcze nie widzieliście – zrobioną przez naszego redaktora naczelnego – Dark Archona. Zapraszamy do niej tutaj.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

1 Comment

Comments are now closed for this post.