Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Jak zrobić sobie dobry PR: Devolver Digital Edition, czyli o wczorajszej przecenie Shadow Warriora 2

Jak zrobić sobie dobry PR: Devolver Digital Edition, czyli o wczorajszej przecenie Shadow Warriora 2

Devolver Digital, założony w roku 2009, jest dosyć nietypową firma, która zajmuje się wydawaniem gier. Wczoraj, firma ta dostała e-maila, w którym fan poprosił ich o przecenę Shadow Warriora 2. Devolver, będąc śmieszkami jakimi są, stwierdziło że czemu by nie i zrobiło godzinną przecenę -75% na grę, o którą ich prosił fan.

Wydawca ten wręcz słynie z dobrego PR, działania w taki sposób, by klient miał zawsze najlepiej oraz wręcz szydzenia z obecnych sytuacji na rynku gier, takich jak miliony płatnych DLC, lootboxów, czy z wszelakich dram dziejących się w naszej kochanej branży.

(nsfw w niektórych momentach)

Jakimi pozycjami zajmuje się owy publikator? Kontrowersyjnymi, jak na przykład Hotline Miami, ambitnymi, takie jak My Friend Pedro, czy takimi, które możliwe, że nie miałby szansy zaistnieć, gdyby nie Devolver Digital, czyli na przykład Minit. Miejmy nadzieję, że Devolver Digital będzie dalej dostarczać nam wiele dobrych gier, mnóstwo żartów z lootboxów i miliony dobrej zabawy.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.