Podziel się tym postem

News

Microsoft oficjalnie skończy wspierać Windowsa 7 za rok

Microsoft oficjalnie skończy wspierać Windowsa 7 za rok

“Wszystkie dobre rzeczy muszą się kiedyś skończyć, nawet Windows 7” jak na swojej stronie, Microsoft rozpoczyna wpis. Jest to informacja, z której możemy się dowiedzieć, że oficjalnie, darmowe wsparcie dla systemów z rodziny Windows 7 (chodzi oczywiście o edycje Home, Professional, itp.) zakończy się 14 stycznia 2020, czyli dokładnie za rok – minus dwa dni – będziemy musieli się pożegnać z nowymi łatkami do jednego z najlepszych systemów Microsoftu, jaki kiedykolwiek powstał.

Sam Windows 7 zadebiutował na rynku w październiku 2009, czyli prawie 10 lat temu. 11 lat wpierania swojego oprogramowania to bardzo dobry wynik dorównujący Windowsowi XP – również jeden z najpopularniejszych systemów zeszłej dekady -, który wspierany przez całe 12 lat. Ciężko czasem uwierzyć, że ten czas tak szybko mija.

Również, podobnie jak Microsoft, zachęcamy do przeniesienia się przez ten rok na Windowsa 10 – jest to obecnie chyba najlepsza oraz najbezpieczniejsza opcja, jaką możecie posiadać na swoich komputerach.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>