Share This Post

Wieści z branży gier

Mike Morhaime odchodzi z Blizzarda w kwietniu

Mike Morhaime odchodzi z Blizzarda w kwietniu

Współzałożyciel oraz obecnie były już prezes firmy Blizzard, Mike Morhaime, w październiku ubiegłego roku ogłosił, że postanawia zrezygnować ze swojej posady dyrektora w firmie po 27 latach zarządzania nią. Miał on zająć posadę doradcy na czas nieokreślony.

Blizzard nie wypuścił jednak jeszcze żadnej oficjalnej informacji, ale z tego dokumentu możemy się przekonać, że Pan Mike Morhaime odejdzie z Blizzarda na dobre już w kwietniu tego roku.

As previously disclosed, on October 3, 2018 Michael Morhaime entered into an agreement with Activision Blizzard, Inc. (the “Company”) pursuant to which he would provide strategic advice to the Company in an advisory capacity. Mr. Morhaime’s employment with the Company as a strategic advisor will conclude on April 7, 2019.

W luźnym tłumaczeniu: „Jak wcześniej zdradzono, dnia 3 października 2018, Michael Morhaime będzie wspierał naszą firmę jako doradca. Jego zatrudnienie zakończy się 7 kwietnia, 2019”.

Gdy rezygnował ze swojej posady, został on zastąpiony przez Pana J. Allena Bracka, z którym wspólnie założyli oraz doprowadzili firmę do bycia jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku gier wideo.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.