Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nvidia prezentuje: GeForce RTX 2060

Nvidia prezentuje: GeForce RTX 2060

Dzisiaj w nocy, Jensen Huang, współzałożyciel Nvidia Corporation oraz jej obecny prezes, zaprezentował na prezentacji CES nową kartę graficzną jego firmy – GeForce RTX 2060. Obiecuje on, że karta będzie zdolna pracować z technologią ray-tracingu.

Według zapowiedzi, karta jest porównywalna mocą z takimi kartami, jak GTX 1070ti, czyli pozwoli nam na granie w rozdzielczości 1440p.

Dowiedzieliśmy się także, że karty z architekturą Turing (RTX 2070, RTX 2080) nadciągają także w strony wersji mobilnych – czyli znajdziemy je w laptopach, które niedługo wkroczą na rynek!

Amerykańska cena detaliczna karty (Founders Edition) wnosi 349 dolarów, a polska – 1619 złotych. Premiera 15 stycznia.

Oprócz tego, Pan Huang przekazał nam także inne, dobre wieści – technologia G-Sync Ultimate. Monitory, które będą ją obsługiwać to Asus ROG Swift PG27UQ, HP Omen X Emporium 65 oraz Acer Predator X27. Premiera sterownika zaplanowana jest także na 15 stycznia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Nvidii.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.