Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Rocket League posiada już Cross-Platform ze wszystkimi platformami

Rocket League posiada już Cross-Platform ze wszystkimi platformami

Wczoraj dzięki notce na stronie głównej gry Rocket League mogliśmy się dowiedzieć, że Rocket League obsługuje już pełny Cross-Platform! Jest to wspaniała wieść, ponieważ był to problem, z którym od dawna borykała się gra – głównie przez Sony – i dobrze wiedzieć, że ta funkcja działa nareszcie ze wszystkimi platformami. Sony, jak widać, w końcu się ugięło przed prośbami Psyonix – twórcami oraz wydawcami produkcji – patrząc zresztą na to, że Plejaki ostatnio także otworzyły się na Cross-Platform w Fortnite, można powiedzieć, że była to tylko kwestia czasu. Miejmy nadzieję, że coraz więcej gier będzie obsługiwać Cross-Platform z konsolami Sony. Chętnie bym zobaczył taki feature w Tekkenie 7.

Aby upewnić się, że macie włączony Cross-Platform, przejdźcie z głównego menu do menu opcji, potem do zakładki “Gameplay” i zaznaczcie “Cross-Platform Play”. Domyślnie jest to włączone, lecz może ktoś z was wyłączył to już wcześniej.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.