Share This Post

Wieści z branży gier

To dzisiaj wychodzi: Hitman HD Enhanced Collection

To dzisiaj wychodzi: Hitman HD Enhanced Collection

Dzisiaj oprócz Tales of Vesperia: Definitive Edition, premierę ma także HITMAN HD Enhanced Collection, czyli paczka dwóch gier, na którą składa się Hitman: Absolution oraz Hitman: Blood Money.

 

 

Obie gry, jak zapewniają twórcy, będą chodzić w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4k oraz będą posiadały liczne usprawnienia graficzne, a to wszystko na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One. Jest to na pewno świetny sposób, by ograć jednego z klasyka gier wideo – Hitman: Blood Money, który wkradł się do serc fanów serii w roku 2006. Wersja PC tej gry na stronie Metacritic przez ten cały czas zebrała aż 82 punkty.

Z drugiej strony mamy także Hitman: Absolution, które było dosyć nietypowym podejściem do kontynuacji historii Agenta 47, przez co w serwisie Metacritic, wersja PC uzyskała tylko 79 punktów, ale posiada o wiele mniejszy User Score, czyli punktację graczy, bowiem ocena Absolucji – 7.1, ma się trochę miernie przy 8.8, które Blood Money uzyskało od fanów.

Na pewno warto jednak sprawdzić jak ta seria kiedyś wyglądała – wiele się zmieniło w ostatnich dwóch odsłonach Hitmana i uważam, że Hitman: Blood Money jest na pewno świetnym sposobem, by sprawdzić, czy starsze odsłony mogą nam przypaść do gustu.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.